Reklama

Szansa na lepsze jedzenie? Szpital ogłosił przetarg

Opublikowano:
Autor:

Szansa na lepsze jedzenie? Szpital ogłosił przetarg - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jedzenie serwowane w większości szpitali raczej nie zachęca do jego spożywania. W internecie można znaleźć tysiące zdjęć internautów, którzy musieli korzystać z usług szpitalnych stołówek i cateringu. W kutnowskim szpitalu ruszył przetarg na nowego dostawcę jedzenia.

Niestety, takie są wymogi, więc trudno się dziwić, że sytuacja w większości szpitali jest podobna. Kutnowski szpital również nie odbiega od ogółu.

Pojawia się jednak światełko w tunelu, ponieważ kutnowska lecznica ogłosiła ostatnio przetarg na świadczenie usługi w zakresie przygotowywania i dystrybucji posiłków w „Kutnowskim Szpitalu Samorządowym” Sp. z o.o.

Jednym z wymogów jest przygotowanie kilkunastu zróżnicowanych diet w zależności od zapotrzebowań chorych. Są to m.in. diety: podstawowa (zwykła), łatwostrawna, papkowata, płynna bogatobiałkowa, ubogoenergetyczna, łatwostrawna bogatobiałkowa, cukrzycowa oraz dieta małego dziecka (1-3 lata), trzustkowa, bezglutenowa, hypoalergiczna, wegetariańska, bezmleczna, niskobiałkowa, niskocholesterolowa czy bogatoresztkowa. Dokładna specyfikacja zamówienia dostępna jest TUTAJ.

A jak posiłki w szpitalu wyglądają teraz?

- Liczba wydawanych posiłków zależy od liczby hospitalizowanych pacjentów - średnio 230 - 290 posiłków. Posiłki wydawane są w zależności od diety. Jeżeli są diety cukrzycowe to nawet do 5 posiłków dziennie. Diety podstawowe czyli ogólne - 3 posiłki - informuje Justyna Sola, rzecznik prasowy KSS sp. z o. o.

Oferty należy składać w kancelarii „Kutnowskiego Szpitala Samorządowego” Sp. z o.o. do dnia 06.03.2018 r. do godz. 10:00. Komisyjne otwarcie ofert nastąpi w dniu 06.03.2018 r. godz. 10:30 w sali konferencyjnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE