Reklama

Szkoła Odkrywców Talentów

Opublikowano:
Autor:

Szkoła Odkrywców Talentów  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 6 grudnia Zespół Szkół Nr 1 w Krośniewicach otrzymał tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”, nadawany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji, pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Tytuł stanowi wyróżnienie dla szkół, które w istotny sposób przyczyniają się do odkrywania, wspierania zainteresowań oraz uzdolnień, dzieci i młodzieży.Tytuł przyznany jest szkołom, w których prowadzi się systematyczną pracę z uczniem uzdolnionym. Wymagana jest co najmniej praca trzech nauczycieli, na różnych płaszczyznach, pod opieka których młodzież ma osiągnięcia, dokonania, w konkretnych obszarach działalności pedagogicznej.

Szkoła, której nadany został tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów” przygotowuje i przeprowadza systemowe działania na rzecz uczniów zdolnych, organizuje obchody Dnia Promocji Talentów, inicjuje i podejmuje nowatorskie działania na rzecz uczniów zdolnych.

Promuje kilka rodzajów działalności uczniów w tym: naukową, przedmiotową, artystyczną, techniczną, społeczną, sportową lub inną. Otrzymując tytuł zobowiązaliśmy się również, do przekazywania relacji z dobrych praktyk pedagogicznych, przesyłania sprawozdania i udostępniania dokumentacji dotyczącej uzdolnień dzieci i młodzieży.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE