Reklama

Reklama

Szlachetna Paczka w kutnowskiej galerii

Opublikowano: pon, 23 lis 2015 10:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od 21 listopada 2015r. na stronie www. szlachetnapaczka.pl dostępna jest baza rodzin w potrzebie, która zastała stworzona w ramach XV edycji projektu SZLACHETNA PACZKA. Z tej okazji zorganizowana została akcja informacyjno-promocyjna w Marcredo Center Kutno, gdzie wolontariusze przedstawiali klientom ideę projektu i zachęcali do pomocy rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie. Wśród wielu ciekawych i budzących nadzieję rozmów, ważnym doświadczeniem było spotkanie z rodziną, która kilka lat temu otrzymała Szlachetną Paczkę i od tamtej pory udało im się wyjść na prostą. Radzą sobie coraz lepiej, nie załamują się, lecz pokonują napotykane trudności, a w tym roku chcieliby się odwdzięczyć i sami planują zostać darczyńcami.

Reklama

Podczas akcji radość mieli również najmłodsi. Wolontariusze malowali dzieciom buźki, modelowali i rozdawali baloniki, a dzieci w zamian rysowały serca, co wywoływało wzajemne uśmiechy.
Każdy, kto chce zostać darczyńcą może już wybrać rodzinę, dla której stworzy paczkę, i której w ten sposób da impuls do zmiany życia na lepsze. W Rejonie Kutno chcemy pomóc ok 40 rodzinom, których opisy będą się jeszcze pojawiały w najbliższych dniach. Finał Szlachetnej Paczki odbędzie się 12 i 13 grudnia. Wtedy to przygotowane prezenty trafią do rodzin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)