Reklama

Reklama

Szlachetne paczki trafiają do potrzebujących rodzin

Opublikowano: sob, 10 gru 2016 18:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wolontariusze kutnowskiego sztabu "Szlachetnej Paczki" mieli od rana pełne ręce roboty. Na 10 i 11 grudnia zaplanowano bowiem finał charytatywnej akcji, która ma pomagać najbardziej potrzebującym rodzinom z całej Polski. Darczyńcy jak co roku okazali wielkie serce i przekazali wybranym osobom żywność, ubrania, zabawki, sprzęty AGD i RTV a nawet meble.

Reklama

Finał "Szlachetnej Paczki" po raz kolejny odbył się w budynku I LO im. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie. Po godzinie 9. zebrali się tam wolontariusze, darczyńcy, a nawet prezydent Kutna Zbigniew Burzyński. Do siedziby sztabu dostarczano również wszystkie prezenty przygotowane dla rodzin objętych akcją.

- Do tej pory udało się dostarczyć paczki do 12 rodzin. Pięć gotowych do rozwiezienia paczek znajduje się obecnie w siedzibie sztabu. Czekamy jeszcze na dziesięć ostatnich - powiedziała nam przed południem jedna z wolontariuszek. - Wśród darów pojawiło się w tym roku mniej mebli, trafiały się z kolei sprzęty AGD i RTV takie jak pralka - dodała.

Do tegorocznej edycji "Szlachetnej Paczki" włączono 27 rodzin, czyli o 12 mniej, niż w roku ubiegłym. Dary, których nie udało się dostarczyć dzisiaj, będą rozwożone jutro od samego rana.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)