Reklama

Szok! Zdewastowały grób, bo... nie lubiły kuzynki zmarłego!

Opublikowano:
Autor:

Szok! Zdewastowały grób, bo... nie lubiły kuzynki zmarłego! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci Komisariatu Policji w Żychlinie wyjaśniają okoliczności uszkodzenia grobu na cmentarzu w miejscowości Bedlno. Wszystko wskazuje na to, że dwie zatrzymane nieletnie zbezcześciły jeden z grobów tylko dlatego, że były skonfliktowane z kuzynką zmarłego.- 22 marca roku oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kutnie otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu grobu na cmentarzu w miejscowości Bedlno. Na miejscu interwencji funkcjonariusze Komisariatu Policji w Żychlinie zastali zgłaszającą mieszkankę Kutna, wraz ze swoją siostrą, które to oświadczyły, że zatrzymały dwie 15-latki niszczące grób ich brata przez polanie go stearyną ze znicza. Jak ustalili policjanci incydenty związane z zamalowywaniem tablicy farbą, wyrzucaniem ziemi na nagrobek, rozrzucaniem wiązanek miały miejsce od lutego 2016 roku - informuje podkom. Paweł Witczak z KPP Kutno.

Dwie ujęte mieszkanki powiatu kutnowskiego przyznały się do tego, że to one uszkadzają grób. Jako powód podały fakt, że są w konflikcie z koleżanką, swoją rówieśniczką, której wujek spoczywa w tym grobie.

Materiały ze zgromadzonego postępowania policjanci przekażą do sądu rodzinnego, który zadecyduje o dalszym losie nieletnich.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE