Reklama

Szpital został objęty ochroną sądową

Opublikowano:
Autor:

Szpital został objęty ochroną sądową - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zarząd Kutnowskiego Szpitala Samorządowego Sp. z o.o. informuje, iż od 24 listopada 2014 roku działalność Szpitala objęta jest ochroną sądową celem przeprowadzenia restrukturyzacji i spłaty wierzycieli. Egzekwowanie należności może być prowadzone jednak jedynie z dochodów przedsiębiorstwa a nie z innych składników majątku szpitala. Ta stosunkowo nowa w prawie polskim procedura sądowa ma na celu ochronę bieżącej działalności przedsiębiorcy przed ewentualnymi agresywną windykacją i wyprzedażą majątku potrzebnego do bieżącej działalności.

W związku z wdrożeniem procedury egzekucji z dochodów - żadne aspekty działalności codziennej Szpitala nie ulegają zmianie. Program naprawczy będzie nadzorowany przez organy sądowe z uwzględnieniem zmian w programie w ramach konsultacji i opinii Rady Nadzorczej oraz Zgromadzenia Wspólników.

Wszystkie cele i zadania Szpitala będą realizowane bez zakłóceń. Zarząd Spółki jest upoważniony do kontynuowania działań związanych z poszukiwaniem długoterminowego finansowania.

Zarząd Spółki gotów jest również na rozmowy w zakresie współpracy z potencjalnymi inwestorami gwarantującymi rozwój oferty medycznej Szpitala.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE