Reklama

Szukasz pracy? Dwa stanowiska w urzędzie czekają

Opublikowano:
Autor:

Szukasz pracy? Dwa stanowiska w urzędzie czekają - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwa nabór na dwa wolne stanowiska w Urzędzie Gminy Kutno. Poszukiwani są podinspektorzy do spraw rolnych oraz budownictwa. Jakie wymagania trzeba spełnić?

Polskie obywatelstwo, niekaralność, zdolność do czynności prawnych, wykształcenie wyższe i nieposzlakowana opinia. Te warunki są konieczne, by móc podjąć pracę na stanowisku podinspektora w urzędzie gminy. W obu przypadkach jest to praca przy komputerze powyżej 4 godzin, jednak wykonywanie obowiązków łączy się także z pracą w terenie.

W przypadku pracy na stanowisku podinspektora ds. rolnych wymagana jest znajomość przepisów z zakresu spraw rolnych oraz m.in. ustaw o ochronie przyrody, prawo ochrony środowiska, ustawa o ochronie zwierząt oraz prawo wodne. Z kolei kandydaci, którzy chcą zająć się w gminie budownictwem, muszą wykazać się natomiast znajomością przepisów z zakresu spraw budowlanych oraz prawa budowlanego, ustawy o drogach publicznych, ustawy o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych, ustawy o ruchu drogowym czy też ustawy Prawo zamówień publicznych.

Na oba stanowiska wymagana jest także znajomość ustaw o samorządzie gminnym, o pracownikach samorządowych i kodeks postępowania administracyjnego. Ponadto konieczna jest umiejętność obsługi komputera.

Dokładne wymagania i zakres obowiązków znajdziecie kolejno TUTAJ i TUTAJ. CV można składać do 25 lutego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE