Reklama

Reklama

"Taki to styl mamy, nie jesteśmy nudni", czyli rozpoczęcie Dni Seniora w KDK

Opublikowano: pt, 16 paź 2015 15:05
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dzisiejsza pierwsza gala zainicjowała październikowe spotkania w ramach Kutnowskich Dni Seniora, organizowanych przez prezydenta miasta oraz instytucje i organizacje pozarządowe działające na rzecz seniorów. - Ponownie spotykamy się w tej gościnnej sali Kutnowskiego Domu Kultury by rozpocząć galą czwarte już Kutnowskie Dni Seniora. Nasza gala składać się będzie z dwóch części. - rozpoczęli spotkanie prowadzący.

Reklama

Uroczystość rozpoczęłi prezydent Zbigniew Burzyński oraz wiceprezydent Zbigniew Wdowiak, którzy wręczyli prowadzącym galę klucz do miasta, ze słowami "seniorzy, miasto jest wasze!". Przy okazji wspomniano najstarszych mieszkańców Kutna, którzy przekroczyli piekną liczbę 100 lat.

Następnie głos zabrała prezes Złotego Wieku, Teresa Rzetelska.

- W ubiegłym roku obiecaliśmy Państwu, że również w tym roku wystąpimy. Niestety, los pokierował inaczej. Scenariusz był przygotowany, ale zdrowie nie pozwoliło na pełne przygotowanie. Nie moglismy ze względu na szacunek dla Państwa dać występu, który byłby poniżej naszych możliwości i godności - tlumaczyła pani prezes, jednocześnie składając serdeczne zyczenia zdrowia, radości i miłości wszystkim zgromadzonym gościom.

Dawkę energii zaaplikował seniorom występ zespołu "Wędrowne Gitary" z repertuarem Czerwonych Gitar. Później pokaz swoich umiejętności zaprezentowali członkowie Chóru Nauczycielskiego Kamerton, aktorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Zespół Finezja.

W holu Kutnowskiego Domu Kultury można było odwiedzić wystawę prac sekcji plastycznej UTW.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)