Reklama

Takie upały, a dziś do północy brak wody, do końca miesiąca przerwy w dostawie

Opublikowano:
Autor:

Takie upały, a dziś do północy brak wody, do końca miesiąca przerwy w dostawie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na terenie gminy Oporów - jak już pewnie większość mieszkańców zdążyła zauważyć - nie ma wody. Zgodnie z informacją z Urzędu, dziś aż do północy w kranach będzie jedynie powietrze. To nie koniec złych wieści bowiem trzeba spodziewać się także przerw w dostawie wody, a te występować mogą do końca miesiąca.

Utrudnienia te wynikają z faktu, iż na Stacji Uzdatniania Wody w Oporowie prowadzone są prace mające na celu jej modernizację. Wójt Gminy Oporów, Robert Pawlikowski, wydał w związku z tym specjalny komunikat, w którym informuje mieszkańców m.in. o niedogodnościach związanych z brakiem wody i możliwych przerwach w jej dostawie a także przypomina o karach za pobieranie wody z hydrantów.

- Urząd Gminy Oporów informuje, iż w dniu 04 czerwca 2019r. od godz. 7.00 do godz. 24.00 nie będzie wody, w pozostałe dni począwszy od dnia 05 czerwca 2019r. do 30 czerwca 2019r. mogą nastąpić przerwy w dostarczaniu wody ze Stacji Uzdatniania Wody w Oporowie w związku z pracami modernizacyjnymi w Stacji. W związku z powyższym zakazuje się podlewania ogródków i nawadniania gruntów rolnych oraz zabrania się pobierania wody z Hydrantów PPŻ. W przypadku nie przestrzegania powyższego zakazu nakładane będą kary administracyjne - czytamy na stronie Urzędu Gminy w Oporowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE