Reklama

Te przejścia budzą niepokój mieszkańców. Radna interweniuje u prezydenta

Opublikowano:
Autor:

Te przejścia budzą niepokój mieszkańców. Radna interweniuje u prezydenta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kiepska widoczność na przejściach dla pieszych to problem, na który coraz częściej zwracają uwagę kutnianie. Władze miasta starają się z nim uporać, w tym roku planowane jest doświetlenie przynajmniej 11 punktów (pisaliśmy o tym TUTAJ). Tymczasem pojawiają się kolejne głosy niezadowolenia. Tym razem na niebezpieczne przejścia narzekają mieszkańcy osiedla Łąkoszyn.

O sprawie alarmuje prezydenta Kutna radna Beata Włodarczyk.

- Po rozmowach z mieszkańcami Osiedla Łąkoszyn, którzy zgłaszali problem niebezpiecznego przejścia dla pieszych na ul. Łąkoszyńskiej (przy kościele) oraz przejścia naprzeciwko bloków na Osiedlu Łąkoszyn (przy przystanku autobusowym) pojawia się konieczność dodatkowe oznakowania i doświetlenia w/w przejść - interpeluje radna.

Beata Włodarczyk zaznacza, że we wskazanych miejscach jest występuje duże nasilenie ruchu, które stanowi zagrożenia dla pieszych. Radna zwraca również uwagę na ograniczoną widoczność w godzinach wieczornych i podczas opadów deszczu.

- Niejednokrotnie dochodziło tam do wypadków z udziałem pieszych. Dzięki dodatkowemu oznakowaniu i doświetleniu poprawi się bezpieczeństwo przechodzących osób na tych przejściach - twierdzi B. Włodarczyk.

Co na to włodarze? Do tematu wrócimy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE