Reklama

Reklama

Te szkoły znalazły się w czołówce rankingu. Jak poszło placówkom z Kutna i okolic?

Opublikowano: 5 czerwca 2020 09:13
Autor:

Te szkoły znalazły się w czołówce rankingu. Jak poszło placówkom z Kutna i okolic? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ponad 20 szkół z naszego województwa znalazło się w rankingu projektu społecznego "Zwolnieni z teorii". W tegorocznej edycji udział wzięły również placówki z powiatu kutnowskiego, a dokładnie z Kutna i Żychlina. Jak wysoko uplasowały się w zestawieniu?

Reklama

Zwolnieni z Teorii to platforma dla studentów i licealistów do tworzenia własnych projektów społecznych. Uczniowie otrzymują praktyczne wskazówki, które prowadzą ich krok po kroku przez realizację własnego projektu. Wiedzę wykorzystują w praktyce - nawiązując partnerstwa, ucząc się pracy w zespole oraz tworząc harmonogram i budżet.

Każdy, kto zrealizuje swój projekt, zostaje finalistą i otrzymuje międzynarodowy certyfikat z zarządzania. Najlepsi otrzymują natomiast “Złote Wilki”.

W tym roku nagrody najlepszym szkołom wręczała Minister Rozwoju, Jadwiga Emilewicz, a galę finałową poprowadził Karol Paciorek, popularny polski youtuber. Najlepsze w naszym regionie okazało się Liceum Ogólnokształcące w ZSO im. I.J. Paderewskiego w Łasku, które uplasowało się na 29. miejscu. Jak poszło szkołom z powiatu kutnowskiego?

Na 130. miejscu znalazło się I Liceum Ogólnokształcące im. gen. J. H. Dąbrowskiego, natomiast na 159. uplasowało się Liceum Ogólnokształcące w ZSEU Żychlin. Pełny ranking znajdziecie TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)
 • rok temu | ocena +10 / -10

  żychlin

  Miejsce 159 Żychlin !!! Dramat !!! Pomyśleć, że kiedyś było to jedno z bardziej prestiżowych liceów. W sumie czemu się dziwić - do tego liceum dostali się uczniowie, którzy po gimnazjum mieli w większości same dopuszczające na świadectwie.

  • rok temu | ocena +0 / -0

   Z Kutna

   Prestiżowe to było w Żychlinie technikum.