Reklama

Reklama

"Tęcza" spełniła marzenia o bezpieczeństwie

Opublikowano: wt, 8 gru 2015 14:45
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza "Tęcza" znalazła się w gronie 11 laureatów konkursu zorganizowanego przez firmę Wiśniowski "Spełnij marzenie o bezpieczeństwie". Konkurencja była naprawdę silna, prace wpływały z całej Polski i zdobywały tysiące głosów. Na szczęście kutnowska placówka stanęła na wysokości zadania- ich nagranie zdobyło ponad 8 tysięcy głosów, dzięki czemu "Tęcza" w przyszłym roku wzbogaci się o nowe ogrodzenie i bramę.

Reklama

Konkurs zorganizowany przez firmę Wiśniowski polegał na wykonaniu pracy plastycznej, filmu czy tekstu, która uzasadniała, dlaczego produkty organizatora miały trafić właśnie tam. Zgłoszone projekty zbierały głosy na Facebooku, a spośród 30 najpopularniejszych prac jury wyłoniło te zwycięski. Wśród laureatów znalazła się kutnowska "Tęcza", która zdobyła nagrodę dzięki filmowi "Bąbel w opałach". Dzięki temu wiosną 2016 roku zostanie tam zamontowane za darmo nowe ogrodzenie i brama wejściowa.

- To bardzo duży sukces naszej placówki, staraliśmy się udostępniać nasz film, aby zdobył jak największą ilość głosów. I udało się, zgromadziliśmy ich 8276 - mówi Dorota Ćwirko-Godycka, dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Tęcza". - Jesteśmy bardzo dumni, że zostaliśmy docenieni spośród tylu dobrych prac.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)