Reklama

Tenisowe zmagania w Łęczycy

Opublikowano:
Autor:

Tenisowe zmagania w Łęczycy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W długi majowy weekend 1-5 maja, rozpocznie się prawdziwa, poważna rywalizacja na wszystkich 7 kortach wspaniałego Centrum Tenisowego w Łęczycy. W tych dniach zgodnie z letnim kalendarzem Polskiego Związku Tenisowego odbędzie się VI Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików – 14 lat, dziewcząt i chłopców - Super-Seria.Impreza po raz trzeci z rzędu ma najwyższą rangę sportową i po raz kolejny została objęta Honorowym Patronatem przez Pana Marszałka Województwa, który ufundował okazałe Trofea sportowe dla zwycięzców.

Natomiast o uczestników i opiekunów kilkudniowej tenisowej rywalizacji, którzy zamieszkają w Grodzie Szlachcica Boruty zadba Hotel Chrobry oraz Restauracja Królewska, które będą swoistą bazą turniejową i miejscem odpoczynku po całodniowych zmaganiach na kortach.

- Mamy wielką nadzieję, że pogoda będzie majowa i czołowi zawodnicy z całej Polski, którzy odwiedzą Łęczycę będą mogli we wspaniałych warunkach rozpocząć letni sezon tenisowy. Zapraszamy jednocześnie wszystkich chętnych, aby odwiedzili w tych dniach nasze Centrum Tenisowe - podsumowuje Grzegorz Jasiński.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE