Reklama

Reklama

Tereny przy ul. Zamkowej pięknieją. Powstaje tam nowe miejsce do wypoczynku [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwają prace przy ulicy Zamkowej i 1 Maja, gdzie powstaje nowy park rekreacyjno-wypoczynkowy. Posadzono już rośliny i ustawiono ławki, a oprócz tego pojawiły się domki dla ptaków i owadów. Postanowiliśmy wybrać się tam z obiektywem i zobaczyć, jak teraz prezentuje się to miejsce.

Reklama

W centrum Kutna trwają prace, dzięki którym mieszkańcy naszego miasta zyskają nowe miejsce do spacerów i spędzania wolnego czasu. Mowa o terenach zielonych między ul. Zamkową i 1 Maja, gdzie właśnie powstaje mini park. 

Przebieg tych działań na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych radny Robert Feliniak, pomysłodawca inwestycji. Jak mówi, przed rozpoczęciem prac w tym miejscu, teren był zaniedbany - nie znajdowało się tam nic oprócz wykonanego z płyt betonowych chodnika, wzdłuż którego zainstalowano oświetlenie. Jak dalej postanowiono zagospodarować ten teren?

Miejsce zmieniło się nie do poznania. Wzdłuż chodnika pojawiły się ławki, na drzewach zawisły budki dla ptaków, ustawiono również specjalny domek dla owadów. Nie zabrakło oczywiście nowych nasadzeń - kwiatów, bylin, drzewek i krzewów.

- Na terenach przy ulicy Zamkowej coraz ładniej. Warto czynić starania, by żyło się lepiej. Interpelacje, rozmowy i wnioski przyniosły skutek - pisze w mediach społecznościowych Robert Feliniak.

Mieliście już okazję zobaczyć to miejsce? Jak Wam się podoba?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy