Reklama

Reklama

To już 10 lat Aquaparku Kutno! Dziś świętowano na słodko [ZDJĘCIA]

Opublikowano: sob, 28 maj 2022 16:46
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trudno w to uwierzyć, ale mija właśnie 10 lat od kiedy otwarto Aquapark Kutno. Z tej okazji przygotowano dla odwiedzających szereg atrakcji oraz słodką niespodziankę.

Reklama

Bez szampana i przemówień, za to na słodko i z promocjami - tak świętowano dekadę istnienia kutnowskiego Aquaparku. W obiekcie pojawili się dziś wiceprezydent Zbigniew Wdowiak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przewodniczący Rady Miasta Mariusz Sikora oraz radny Arkadiusz Olesiński, którzy wspólnie pokroili okolicznościowy tort. Ten powędrował następnie do odwiedzających, którzy chcieli uzupełnić kalorie po wodnych szaleństwach, albo doładować się przed wejściem do wody. Oprócz tego nie zabrakło także promocji, z których wciąż można korzystać:

  • Promocja „10 na 10” czyli wejścia na każdą atrakcję Aquaparku Kutno w cenie 10 zł za 1 godzinę. Akcja prowadzona jest w godzinach 10:00 -22:00
  • „Spadające balony” – konkursy z nagrodami na pływalni, pomiędzy 10:00 a 20:00

Z tej okazji warto także cofnąć się w czasie o 10 lat i przypomnieć sobie, jak to - nie bez perypetii - otwierano Aquapark:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy