Reklama

Reklama

To kontener? Nie, to kanapa! Możesz ją kupić na aukcji WOŚP!

Opublikowano: czw, 9 sty 2020 11:55
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Takiej kanapy jeszcze nie widzieliście! Jeden z najbardziej oryginalnych przedmiotów, jaki można wylicytować w tym roku w ramach finału WOŚP jest dziełem autorstwa kutnowskiej firmy zajmującej sięmgospodarowaniem odpadami. PreZero właśnie wystawiła na licytację przerobiony na elegancką i wygodną kanapę pojemnik na odpady. Podczas ostatniej edycji Pol`and`Rock Festivalu kanapa została ozdobiona przez Franka Myszę, egendę polskiego street artu.

Reklama

Wystawiony na licytację w ramach 28. Finału WOŚP przez PreZero mebel, to jedyna w swoim rodzaju, urządzona w kontenerze na odpady kanapa, będąca pamiątką z Festiwalu Pol’and’Rock. Może stać się ozdobą biura, tarasu, a może nawet mieszkania, jeśli właściciel stawia na oryginalne wyposażenie wnętrz. Wykonana z metalowego pojemnika na odpady, doskonale wpisuje się w ideę zero waste.

PreZero wykorzystało zaadaptowany pojemnik nie bez powodu. Firma jest jednym z wiodących w Europie dostawców usług w zakresie gospodarowania odpadami i ochrony środowiska. Stawia na innowacyjne rozwiązania, pozwalające uczynić procesy recyklingu znacznie bardziej efektywnymi niż do tej pory. W ten sposób redukuje ilość odpadów, pomaga oszczędzać zasoby naturalne i wspiera rozwój gospodarki obiegu zamkniętego. PreZero jest częścią Grupy Schwarz, do której należy też m.in. sieć Lidl, od wielu lat współpracująca z WOŚP. W tym roku do grona wspierających Orkiestrę dołączyła debiutująca na polskim rynku marka PreZero.

- Gościliśmy w tym roku na festiwalu Pol`and`Rock w Kostrzynie nad Odrą, gdzie dla festiwalowiczów przygotowaliśmy specjalną ekostrefę oraz całą masę atrakcji i działań edukacyjnych mających popularyzować proekologiczny styl życia. To wartości bliskie zarówno WOŚP, jak i firmie PreZero – mówi Magdalena Krzeszewska - Członek Zarządu PreZero. W strefie PreZero Chill&Eko na uczestników Pol`and`Rocka czekało wiele atrakcji. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się butelkomat, do którego ustawiały się kolejki. Przez trzy dni trwania festiwalu trafiło do niego 10 tys. zużytych opakowań. Goście strefy dyskutowali m.in. z Reni Jusis, jedną z najważniejszych postaci polskiej sceny klubowej i aktywistką ekologiczną, członkinią WWF. Wzięli też udział w warsztatach ekograffiti, które poprowadził dla nich Franek Mysza, jedna z najważniejszych postaci polskiego street artu.

- Kanapa, którą wystawiamy na licytację jest wyjątkowa również dlatego, że podczas Pol`and`Rock Festivalu została poddana przez Franka Myszę artystycznej modyfikacji, wymalowana w charakterystycznym dla niego stylu. Stała się więc w pewien sposób obiektem sztuki, co jeszcze podnosi jej wartość. Liczymy, że podczas tegorocznego finału WOŚP kanapa znajdzie nowego właściciela - mówi Magdalena Krzeszewska.

Środki zebrane podczas licytacji organizowanych w ramach 28. Finału WOŚP i oczywiście te z puszek, z którymi wolontariusze wyruszą na ulice już 12 stycznia zostaną przeznaczone na poprawę standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Aukcje odbywają się tradycyjnie za pośrednictwem serwisu Allegro i trwają do 31 stycznia. Kanapę PreZero można licytować na aukcji dostępnej pod poniższym linkiem:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)
 • 2 lata temu | ocena +7 / -7

  Krzychu

  Masakra, aż tak upaść mentalnie, żeby widzieć w tym coś pięknego :) Powinszować twórczości...

 • 2 lata temu | ocena +5 / -5

  MEDIA DISTRIBUTION

  GRATULACJE!!! SWIATOWEJ KLASY POMYSL I DESIGN !!!!

 • 2 lata temu | ocena +5 / -5

  kutnowiak

  Prawdziwa kanapa na śmieci. Brawo Ty.

 • 2 lata temu | ocena +15 / -15

  DiscoFrodo

  Dostosowany kontener do tej kosmicznej ceny za wywóz śmieci