Reklama

Reklama

Turniej humanistyczny w "Trójce"

Opublikowano: czw, 19 mar 2015 13:07
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już po raz dziewiąty w Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Kutnie został przeprowadzony Turniej Wiedzy Humanistycznej dla uczniów kutnowskich podstawówek. Odbywa się on pod patronatem Prezydenta Miasta Kutno – Zbigniewa Burzyńskiego w ramach Kutnowskich Grantów Oświatowych "Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga".W tym roku w turnieju wzięło udział pięć szkół: SP1, SP4, SP6, SP9 i Szkoła Katolicka. Wzorem lat ubiegłych trzyosobowe drużyny rozwiązywały zadania z przedmiotów humanistycznych, czyli z języka polskiego, historii, wos-u, muzyki i plastyki.

Reklama

W wyniku zmagań turniejowych I miejsce zajął zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1, drugie z Katolickiej Szkoły Podstawowej, trzecie z SP9, czwarte z SP4 i piąte z SP6. Dyplomy wręczyła uczestnikom Anna Michalska – inspektor Wydziału Edukacji i Sportu. Pogratulowała jednocześnie wiedzy i umiejętności humanistycznych wszystkim zawodnikom turnieju, podkreślając bardzo wyrównany poziom.

Po zakończonych zmaganiach gospodarze zapewnili gościom chwilę relaksu, zapraszając na program artystyczny i słodki poczęstunek. Turniej przygotowały nauczycielki GM3 – Iwona Pstrągowska – Oswald, Anna Miszewska, Grażyna Grobelska i Anna Marciniak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)