Reklama

Tylko 17 Polaków poza miejscem kwarantanny. Mimo to, jeszcze w tym tygodniu liczba zakażonych będzie...

Opublikowano:
Autor:

 Tylko 17 Polaków poza miejscem kwarantanny. Mimo to,  jeszcze w tym tygodniu liczba zakażonych będzie... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Obywatelska i odpowiedzialna postawa Polaków w stanie zagrożenia epidemicznego jest godna pochwały. Zwraca na to uwagę premier Mateusz Morawiecki, jaki i sekretarz stanu w MSWiA. Niemniej, prognozy związane z zakażeniami koronawirusem mogą budzić niepokój. Ile kolejnych zachorowań przewiduje się w najbliższym czasie? Do tematu odniósł się minister zdrowia.

Nasi rodacy zachowują się póki co bardzo odpowiedzialnie. Ich postawę pochwalił dziś sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

- W sobotę policja skontrolowała ok. 5 tysięcy osób będących w kwarantannie i tylko 17 osób było poza miejscem kwarantanny - poinformował Paweł Szefernaker.

Mimo to, wirus i tak rozprzestrzenia się w szybkim tempie. W rozmowie z PAP, minister zdrowia, Łukasz Szumowski, powiedział, że...

- Musimy się przygotować na to, że w tym tygodniu będziemy mieli czterocyfrowy wynik liczby osób zakażonych koronawirusem.

Przypomnijmy, że do tej pory potwierdzonych laboratoryjnie jest 125 zakażeń wirusem, w tym 19 w województwie łódzkim.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE