Reklama

Reklama

Tymek urodził się zdrowy, choć jego rodzice mają koronawirusa. ''Cuda się nie zdarzają, a dzieją''

Opublikowano: 12 maja 2020 16:19
Autor:

Tymek urodził się zdrowy, choć jego rodzice mają koronawirusa. ''Cuda się nie zdarzają, a dzieją'' - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W szpitalu jednoimiennym w Zgierzu przyszło na świat kolejne zdrowe dziecko, którego rodzice są zakażeni koronawirusem. O tych szczęśliwych narodzinach poinformował dziś marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber.

Reklama

Urodzony w Zgierzu chłopczyk ma na imię Tymon. Zarówno on, jak i jego mam, czują się dobrze.

- To dowód na to, że cuda się nie zdarzają, a dzieją. Między innymi, dzięki profesjonalnie przygotowanemu personelowi szpitala w Zgierzu – dodał marszałek Grzegorz Schreiber.

Tymon to już kolejny zdrowy noworodek, dziecko zakażonych koronawirusem rodziców, które przyszło na świat w zgierskim szpitalu. Pierwsza była urodzona pod koniec marca Klara. Dziewczynkę 1 maja rodzice odebrali ze szpitala. Spędziła miesiąc w izolacji.

Korzystając z okazji marszałek Grzegorz Schreiber złożył życzenia pielęgniarkom i położnym z okazji Dnia Położnej oraz Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • rok temu | ocena +0 / -0

    Wiesław Chuiński

    Nie ma żadnego kononawirusa! Udowodnił to wściekły, gnuśny gnom, oszust, niszczyciel Polski nijaki Kłamczyński, kiedy na Placu Defilad przy Grobie Nieznanego Żołnierza, w kościele czy na Wawelu nie miał żadnych obaw przed jakimkolwiek zarażaniem. To hucpa nakręcana w celu wprowadzenia dyktatury przez zbrodniczy układ pis-po-psl-sld i odebrania wolności Narodowi Polskiemu. Kto ceni wolność i demokrację, ten głosuje na Konfederację! Stop marksizmowi medycznemu i kulturowemu promowanemu przez piSS!