Reklama

Reklama

Uczestniczka znanego programu telewizyjnego odwiedza Kutno [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Kutnowskim Domu Kultury Trwają wyjątkowe warsztaty z udziałem Joanny Krysztoforskiej. Ciocia od Klocków – bo tak jest szerzej znana – bierze udział w zabawach z dziećmi.

Reklama

Joanna Krysztoforska to uczestniczka pierwszej edycji programu emitowanego na stacji TVN – LEGO Masters. 

Program polega na rywalizacji par uczestników, których zadaniem jest ułożenie różnych konstrukcji z popularnych klocków LEGO. Pod koniec każdego odcinka jedna z par odpada. W finale uczestniczą trzy pary. Nagrodą za zwycięstwo jest m.in. 100 tys. złotych, zestawy klocków LEGO, czy wycieczka do LEGOlandu.

- Dzięki charakterystycznemu wyglądowi, pracą nad social mediami i faktem, że do programu poszła z siostrzeńcem, większemu gronu znana jest jako “Ciocia od Klocków” i tak też nazywa ją ponad PÓŁ MILIONA osób! – przypomina Kutnowski Dom Kultury.

Jej kanał na YouTube śledzi 77 tysięcy subskrybentów. Ciocia od Klocków prowadzi warsztaty z udziałem klocków LEGO, czym pobudza wyobraźnię dzieci i daje im sporo frajdy i zabawy. Tak jest również dziś w KDK.

W Kutnie przewiedziono trzy tury warsztatów dla trzech grup.

- W trakcie dwugodzinnych warsztatów, uczestnicy tworzą konstrukcje na zadane tematy, otrzymują wskazówki oraz dowiadują się różnych ciekawostek z programu LEGO Masters. Ponad 30 tys. klocków i wszystkie dodatkowe atrybuty przywozi ze sobą! Po warsztatach każdy uczestnik otrzyma pamiątkę od Cioci od klocków! – zapowiadał Kutnowski Dom Kultury.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy