Reklama

Uczniowie w Olimpiadzie Wiedzy o HIV i AIDS

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie w Olimpiadzie Wiedzy o HIV i AIDS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 6 listopada w siedzibie Zespołu Szkół nr 1 w Kutnie, odbył się etap powiatowy Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS w którym uczestniczyło 29 uczniów z 6 szkół ponadgimnazjalnych.

Wśród uczestników znaleźli się II Liceum Ogólnokształcące im. J. Kasprowicza w Kutnie, Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kutnie, Zespołu Szkół Nr 3 im. Wł. Grabskiego w Kutnie, Zespołu Szkół Nr 1 w Krośniewicach, Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Żychlinie oraz Zespołu Szkół w Żychlinie.

Celem Olimpiady było spopularyzowanie wiedzy młodzieży z zakresu profilaktyki HIV/AIDS oraz innych chorób zakaźnych przenoszonych drogą płciową. Promowanie zdrowego stylu życia bez narkotyków, alkoholu oraz niedojrzałych i nieodpowiedzialnych zachowań. Wykształcenie odpowiedzialności za zdrowie własne i najbliższych jak również kształtowanie postaw akceptacji i tolerancji wobec osób żyjących z HIV i chorych na AIDS.

Etap powiatowy zorganizowała Powiatowa Stacja -Sanitarno Epidemiologiczna w Kutnie - Oświata Zdrowotna i Promocja Zdrowia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE