Reklama

Uczniowie z Mieczysławowa na Narodowej Wystawie Rolniczej

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie z Mieczysławowa na Narodowej Wystawie Rolniczej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. M.Rataja w Mieczysławowie w dniach 30 listopada - 2 grudnia brał udział w Narodowej Wystawie Rolniczej na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Była to wystawa zorganizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W trzech pawilonach prezentowały się szkoły rolnicze, których organem prowadzącym jest MRiRW, urzędy marszałkowskie, organizacje branżowe i gospodarstwa agroturystyczne oraz koła gospodyń wiejskich. Na stoisku szkoły pojawiły się elementy promujące miasto Kutno oraz Święto Róży.

Podczas targów odbywały się również liczne degustacje, pokazy kulinarne, konkursy, zabawy i animacje dla dzieci. Można było oglądać ekspozycje prezentujące historyczne i współczesne maszyny rolnicze oraz najnowocześniejsze urządzenia, takie jak np. drony, które wykorzystują system GPS do nawożenia upraw. Odbywały się również liczne konkursy dotyczące ekologii. Wystawa ta była przeglądem współczesnych osiągnięć w rolnictwie, a także pokazaniem tradycji i dziedzictwa polskiej wsi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE