Reklama

Udany koncert "Krośniewiaków" w Atlas Arenie

Opublikowano:
Autor:

Udany koncert "Krośniewiaków" w Atlas Arenie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W sobotę, 7 września w ramach Mixera Regionalnego Łódzkie 2013 kapela ,,Krośniewiacy” działająca przy Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach wystąpiła z 40 - minutowym koncertem dla łódzkiej publiczności. Do zaprezentowania programu artystycznego zaproszono wybrane zespoły, które uczestniczyły w Regionalnej Otwartej Scenie Artystycznej, organizowanej przez Łódzki Dom Kultury.

Nagrodą był właśnie prestiżowy występ na plenerowej scenie sławnej Atlas Areny. Kapela "Krośniewiacy" przez ostatnie dwa lata dała rekordową ilość koncertów na terenie swojego województwa i województwa kujawsko-pomorskiego (w przeddzień wystąpiła podczas Święta Róży w Kutnie w ramach bardzo dobrze układającej się współpracy z Kutnowskim Domem Kultury).

Jednak koncert w Łodzi, w imprezie takiej rangi był nie tylko nobilitacją, ale też nie lada wyzwaniem. Jak się jednak okazało, jedyna obecnie działająca na terenie powiatu kutnowskiego kapela podwórkowa znakomicie podołała zadaniu. Świetne warunki akustyczne, błyskotliwa konferansjerka (Jakub Michalski i Janusz Wielgos z ŁDK) i oczywiście wyjątkowa publiczność uzupełniły występ zespołu.

Widownia nie tylko brawami nagradzała kolejne szlagiery, ale też śpiewała razem z kapelą, a co odważniejsi ruszyli w tany. Słowem było to 40 minut znakomitej zabawy. Kapela ,,Krośniewiacy” wróciła z nadzieją na kolejne udane występy, które promują rodzinną miejscowość, a muzykom dają ogromną satysfakcję.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE