Reklama

Udany piknik rodzinny w Strzelcach

Opublikowano:
Autor:

Udany piknik rodzinny w Strzelcach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W sobotę Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Strzelcach po raz kolejny była gospodarzem pikniku rodzinnego. Podczas imprezy występowali uczniowie szkoły podstawowej, członkowie grupy tanecznej Gminnego Ośrodka Kultury w Strzelcach oraz dzieci z zespołu „Alibi”.Dzięki hojności sponsorów można było także zaprezentować ciekawe aspekty ludzkiej działalności. Był pokaz kowalstwa artystycznego, a pszczelarz omawiał swoją pracę i prezentował jej owoce. Zaprezentowały się też panie tworzące wytworne ozdoby. Kolorowe rzeźby przyciągały uwagę zwiedzających. Było również stoisko z wyrobami z wikliny, które zaskakiwały pomysłowością i wyrazem artystycznym.

Dla żądnych wrażeń OSP Żychlin postawiło ściankę wspinaczkową, na której śmiałkowie mogli sprawdzić swoje możliwości fizyczne. Było gorąco, ale nie zabrakło chłodnej kąpieli. Nowoczesny wóz strażacki zorganizował uczestniczącym orzeźwiający prysznic. Nikt nie pozostał głodny. Była grochówka i kiełbasa z grilla, a dla łakomczuchów - słodkości w kawiarence.

- Zdając sobie sprawę, jak ważna jest integracja i wzmacnianie bliskości między członkami rodzin i lokalnych społeczności, zorganizowaliśmy wiele atrakcji, które przyczyniły się do uroczego spędzenia sobotniego, słonecznego popołudnia - mówi Jolanta Piotrowicz-Albiniak, dyrektor szkoły.

Swoją obecnością uczestników imprezy zaszczyili wójt gminy - Tadeusz Kaczmarek i radni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE