Reklama

Uderzył pięścią w twarz funkcjonariuszy SOK

Opublikowano:
Autor:

Uderzył pięścią w twarz funkcjonariuszy SOK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W miniony czwartek o godzinie. 1: 45 funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Posterunku w Kutnie pełniący służbę patrolową w pociągu relacji Warszawa Wschodnia – Szczecin Główny przed stacją Konin na prośbę kierownika pociągu podjęli interwencję względem mężczyzny, który nie chciał okazać biletu na przejazd i spał w przedziale.W trakcie interwencji mężczyzna użył gazu niewiadomego pochodzenia oraz uderzył pięścią w twarz funkcjonariuszy SOK (mężczyzna i kobieta). Usiłował także odebrać broń i pałkę wielofunkcyjną typu „Tonfa” funkcjonariuszowi. W stosunku do mężczyzny funkcjonariusze SOK użyli środków przymusu bezpośrednie w postaci: ręcznego miotacza gazowego, siły fizycznej oraz kajdanek.

Obecnie w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie prowadzone są czynności względem sprawcy czynnej napaści i znieważenia funkcjonariusza publicznego. Mężczyzna został osadzony w areszcie, zostały mu przedstawione dwa zarzuty karne.

Funkcjonariuszka SOK została przewieziona do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie w celu przeprowadzenia obdukcji lekarskiej. Pociąg doznał 14 minut opóźnienia. Sprawcą okazał się 26-letni mężczyzna, bez stałego miejsca zamieszkania. Wysoki ok. 1.85 m, dobrze zbudowany, wyczuwalna była woń alkoholu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE