Reklama

Reklama

Uroczysta gala podsumowująca "Szlachetną Paczkę" w CTMiT

Opublikowano: pt, 9 sty 2015 20:46
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dzisiejszy wieczór dla wolontariuszy "Szlachetnej Paczki" był szczególny. Podsumowywał ich ciężką pracę, by nieść pomoc najbardziej potrzebującym. W rolę prowadzących wcielili się Joanna Sikorska oraz Rafał Małyszek, którzy przywitali przybyłych gości oraz po krótce wyjaśnili, na czym polega ta akcja. Następnie zebrani obejrzeli fotorelację z przygotowywania paczek oraz ich przekazywania dla podopiecznych ochotników. Przypomnijmy, że "Szlachtna Paczka" pomagała po raz trzeci w Kutnie. W tym roku było w nią zaangażowanych 22 wolontariuszy, którzy zebrali dary dla rodzin w potrzebie na kwotę prawie 80 tysięcy złotych!

Reklama

Dwójka ze społeczników opowiadała historię swoich rodzin podopiecznych oraz wyjaśniała, dlaczego to właśnie ich włączyli do akcji.

- Dziękuję Wam za wspaniałe zaangażowanie oraz ciężką pracę, jaką włożyliście w akcję. Byliście dla mnie ostoją, a czasem nawet dawaliście kopa energii, by działać dalej - mówiła Anna Wolska - Katzerke, liderka kutnowskiej "Szlachetnej Paczki", dziękując wszystkim zaangażowanym.

Każdy z ochotników oraz pozostałe osoby i firmy, które przyczyniły się do rozwoju tej inicjatywy otrzymały pamiątkowe certyfikaty. Następnie dla publiczności zagrał kutnowski zespół "Stopersi", którego to występ bardzo spodobał się słuchaczom. Na zakończenie uroczystej gali pojawił się wspaniały tort.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)