Reklama

Urząd da ci pracę! Szukają kilkudziesięciu osób

Opublikowano:
Autor:

Urząd da ci pracę! Szukają kilkudziesięciu osób - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski magistrat zatrudni 40 osób. Dziś pojawiło się ogłoszenie, z którego wynika, że Urząd Miasta poszukuje osób bezrobotnych, które są zainteresowane podjęciem stażu na stanowisku robotnika gospodarczego.

Planowany termin stażu obejmuje okres od 13 marca do 14 września tego roku.

- Zatrudnione osoby będą wykonywać pracę na stanowisku robotnika gospodarczego w zakresie prac gospodarczo-porządkowych na terenach i obiektach należących do Miasta Kutno – czytamy w ogłoszeniu.

Kandydaci zobowiązani są do złożenia następujących dokumentów:

  • życiorysu /CV/, w którym należy podać informacje dotyczące danych osobowych: numer PESEL , data i miejsce urodzenia, adres zamieszkania, wykształcenia i ewentualnego przebiegu dotychczasowego zatrudnienia
  • podania /sytuacja rodzinna i materialna/

Dokumenty należy składać osobiście w Urzędzie Miasta w terminie od 22 lutego do 1 marca, codziennie do godz. 12 w pok. 222.

Informacja o wyniku naboru będzie podana na tablicy informacyjnej Urzędu Miasta Kutno przy pok. 201 w dniu 06.03.2018r. o godz.10.00, a o godz.10.15 w Sali konferencyjnej Nr 328 odbędzie się zebranie organizacyjne dla osób zakwalifikowanych do pracy w ramach stażu.

Urząd Miasta Kutno jest administratorem danych osobowych. Dane kandydatów na pracowników będą przetwarzane na podstawie Art.23 ust.1 pkt.2 ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. z 2016 r. Dz .U. Poz.9 22.) w związku z Art. 221§ 1i 2 Kodeksu Pracy. Osoby biorące udział w naborze na staż mają prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz prawo ich modyfikacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE