Reklama

Urząd Miasta mówi "nie" dla festiwalu hip-hopowego. „Poszło o sprawy formalne”

Opublikowano:
Autor:

Urząd Miasta mówi "nie" dla festiwalu hip-hopowego. „Poszło o sprawy formalne” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wygląda na to, że fani hip-hopu z naszego miasta muszą, póki co, obejść się smakiem. Dziś przeprowadzono rozmowy, których tematem była organizacja festiwalu na placu Piłsudskiego. Porozumienia nie zawarto, więc marzenie o Hip-Hop Rose się nie ziści.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Urzędu Miasta i Kutnowskiego Domu Kultury oraz Przemysław Tobolczyk, pomysłodawca i organizator całej inicjatywy. Niestety, rozmowy zakończyły się dla niego niepomyślnie, mimo pomocy ze strony radnego Roberta Feliniaka oraz pracy włożonej w organizację przedsięwzięcia.

Przemysław Tobolczyk mówi nam, że zapewnił opiekę medyczną, ochronę i ubezpieczenie imprezy. O organizacji festiwalu powiadomił także policję, oraz odbył już rozmowy z artystami mającymi wystąpić w Kutnie.

Mimo to przedstawiciele Kutnowskiego Domu Kultury i Urzędu Miasta wskazali na brak np. barierek oddzielających publikę od sceny, oraz na to, że pl. Piłsudskiego nie nadaje się do organizacji tego typu eventów.

- Poszło o kwestie formalne i administracyjne związane z organizacją takiej imprezy. Okazało się, że jako osoba fizyczna nie mogę prosić urzędu o wsparcie w organizacji festiwalu, musiałbym występować w imieniu stowarzyszenia. Będę starał się więc zorganizować festiwal w innym miejscu, na pewno jeszcze w tym roku – mówi Przemysław Tobolczyk.

Poprosiliśmy Urząd Miasta o skomentowanie dzisiejszych rozmów, oraz o podobnie szczegółów, dla których podjęto taką decyzję. O odpowiedzi poinformujemy.

Poniżej film, na którym P. Tobolczyk „na gorąco” komentuje fiasko dzisiejszych rozmów z UM.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE