Reklama

Uwaga kierowcy. Spore utrudnienia na autostradzie pod Kutnem

Opublikowano:
Autor:

Uwaga kierowcy. Spore utrudnienia na autostradzie pod Kutnem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jak dowiadujemy się od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i autostrad w ciągu najbliższych dni musimy spodziewać się utrudnień w ruchu na autostradzie A1 w okolicy Kutna. Do kiedy potrwają i jaki jest powód?

- Na odcinku autostrady A1 między granicą województwa kujawsko – pomorskiego, a węzłem Łódź Północ rusza montaż znaków zmiennej treści i kamer obrotowych. Pierwsze prace zostaną przeprowadzone dziś w godzinach od 12 do 15 na jezdni w kierunku Gdańska w sąsiedztwie węzła Piątek na 271 i 274ym kilometrze autostrady. W związku z tym z ruchu wyłączony będzie jeden pas ruchu (lewy i prawy naprzemiennie) na odcinku około 100 metrów – informuje Maciej Zalewski, Główny Specjalista ds. Komunikacji Społecznej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi.

Ruch w trakcje prowadzonych prac będzie się odbywał jednym pasem i będzie obowiązywało ograniczenie do 80 km/h.

- Kolejna prace związane z montażem znaków, odbędą się we wtorek i środę w godzinach od 8 do 19.30. We wtorek prace będą prowadzone w sąsiedztwie węzłów; Kutno Wschód i Kutno Północ, a w środę w sąsiedztwie węzłów Kutno Północ, Kutno Wschód i Piątek. Będzie obowiązywała taka sama organizacja ruchu, jak dziś – dodaje M. Zalewski.

fot. poglądowe. archiwum

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE