Reklama

Reklama

Uwaga kierowcy! Szykują się spore utrudnienia, jedna z ulic od jutra zamknięta

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Uwaga kierowcy! Szykują się spore utrudnienia, jedna z ulic od jutra zamknięta  - Zdjęcie główne

Jedna z kutnowskich ulic od 11 stycznia zostanie zamknięta | foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przebudowa ulicy Skłodowskiej-Curie wchodzi w kolejny etap. Niestety, w związku z tym kierowcy muszą przygotować się na spore utrudnienia. Wykonawca robót Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne „TRAKT" zamierza zamknąć drogę dla ruchu samochodowego.

Reklama

Od wtorku (11.01) ulica będzie nieprzejezdna na odcinku od skrzyżowania z ulicą Maczka do granicy miasta. Dla kierowców przygotowany został objazd ulicami: Maczka, Graniczną i drogą gminną, którą będzie można wrócić na ulicę Skłodowskiej-Curie.

- Dzięki inwestycji droga zyska nową nawierzchnię i odwodnienie. Dodatkowo wybudowany zostanie ciąg pieszo-rowerowy, dzięki czemu spacery i wycieczki rowerowe staną się dużo bardziej bezpieczne o co wnioskował m.in. radny Rady Miasta Kutno Robert Małachowski – informuje kutnowski magistrat.  

Do tej pory na ulicy Skłodowskiej-Curie trwały prace związane z układaniem kanalizacji deszczowej.  W kolejnych etapach układana będzie nowa nawierzchnia jezdni oraz wybudowany zostanie ciąg pieszo-rowerowy. 

Część dla rowerzystów wykonana będzie z betonu asfaltowego tak, jak życzyli sobie podczas konsultacji sami cykliści. Koszt przebudowy to 2 103 000 złotych.

Info: UM Kutno

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy