UWAGA PRACA!

Opublikowano:
Autor:

UWAGA PRACA! - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

WydarzeniaKofola Sp. z.o.o. działająca w branży FMCG będąca częścią międzynarodowego koncernu z kapitałem czeskim, producenta soków i napojów owocowych JUPIK, JUPI w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje energicznej osoby, która dołączy do Zespołu IT na stanowisko:INFORMATYK/ ADMINISTRATOR APLIKACJI(woj. łódzkie, nr ref. : 04/IT/07)

Zadania przyszłego pracownika:

- opieka nad infrastrukturą sieciową i serwerową firmy,
- dbanie o ciągłość świadczenia usług, w tym wspieranie użytkowników końcowych
(HelpDesk),
- wdrażanie nowych rozwiązań technicznych na potrzeby firmy,
- wdrażanie niezbędnych procedur administracyjnych i bezpieczeństwa,
- inne zlecone prace działu IT

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego - informatyka, elektronika lub pokrewne,
- doświadczenia w administracji systemami rodziny Windows,
- znajomość zagadnień sieciowych LAN,
- mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość języka angielskiego umożliwiającej, co najmniej swobodne studiowanie dokumentacji,
- konsekwencji w działaniu, zaangażowania i wysokiej kultury osobistej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów cv, list motywacyjny i zdjęcia z nr referencyjnym : 04/IT/07 w tytule maila na adres: rekrutacja@kofola.pl lub pocztowy: Kofola Sp. z o.o., ul. Wschodnia 5, 99-300 Kutno.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE