Reklama

Reklama

Działania wojska pod Kutnem. Pojawią się uzbrojeni żołnierze i pojazdy WOT

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: wojsko-polskie.pl

Działania wojska pod Kutnem. Pojawią się uzbrojeni żołnierze i pojazdy WOT - Zdjęcie główne

Na drogach w powiecie kutnowskim i łęczyckim będziemy mogli spotkać pojazdy wosjkowe i uzbrojonych żołnierzy. Władze gmin informują, że to ćwiczenia | foto wojsko-polskie.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przez kilka dni na drogach powiatu kutnowskiego i powiatu łęczyckiego będziemy mogli natknąć się na pojazdy wojskowe i uzbrojonych żołnierzy. Informację o tym podaję władze kilku gmin dodając, że nie ma powodów do obaw – to tylko ćwiczenia, które nie mają powodować większych utrudnień.

Reklama

Urzędy Gmin w Oporowie i Łaniętach poinformowały, że od 5 do 18 września na terenie powiatu kutnowskiego będą trwały ćwiczenia żołnierzy jednostek Wojsk Obrony Terytorialnej. Władze proszą mieszkańców o zachowanie spokoju.

- Podczas szkoleń nie wystąpią żadne utrudniania oraz zagrożenia życia i zdrowia dla lokalnej ludności. Prosimy o wyrozumiałość – apeluje Gmina Strzelce.

Ćwiczenia swoim zasięgiem na pewno obejmą również powiat łęczyckim. Informuje o tym Gmina Piątek.

- Na terenie Powiatu Łęczyckiego przemieszczać się będą pojazdy wojskowe oraz żołnierze z wyposażeniem i bronią. Nie będą używane żadne środki pozoracji. Przemieszczanie się wojska nie będzie powodowało żadnych utrudnień w ruchu drogowym i pieszym – podają władze Piątku.

Dodano, że celem zajęć jest prowadzenie rozpoznania terenu i strategicznie ważnych elementów infrastruktury oraz kontakt z władzami administracji publicznej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy