Reklama

Reklama

W centrum kolejne utrudnienia dla kierowców. Te ulice będą zamknięte

Opublikowano: wt, 11 sie 2020 11:13
Autor:

W centrum kolejne utrudnienia dla kierowców. Te ulice będą zamknięte - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Rewitalizacja placu Wolności znów da się we znaki kierowcom. W dniach od 17 do 30 sierpnia zamknięte zostaną dla ruchu kołowego: ul. Miła, ul. Krótka oraz plac Wolności po stronie południowej.

Reklama

Zmiany w organizacji ruchu spowodowane są koniecznością dokończenia podbudowy, regulacji włazów i studzienek oraz wykonywania nawierzchni asfaltowej.

- Za utrudnienia związane z realizacja inwestycji przepraszamy - pisze urząd miasta.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (7)
 • rok temu | ocena +2 / -2

  Jaro

  Ciekawe kto będzie za nas płacił mandaty wjeżdżając pod "prąd" na ul.Zamenhofa? Wykonawca czy Urząd Miasta? Brak logiki i organizacji, wstyd !!!????????????

 • rok temu | ocena +3 / -3

  Praciwnik

  Ogólnie nygusy że straży miejskiej też niech się weź na za robotę. Jest znak z zakazem wjazdu który nie dotyczy mieszkańców i zaopatrzenia. Każdy kto chce to sobie wjeżdża A nygusy udają że nic nie widzą. DO ROBOTY SIE WEZCIE A NIE TYLKO UDAJECIE ZE PRACUJECIE

 • rok temu | ocena +7 / -7

  Mieszkaniec

  Panie Prezydencie Burzyński!!!!! Gdzie jest zamieszczony plan miasta z objazdami, ze zmianą organizacji ruchu?? Kierowcy nie mając innego wyjścia (np. zaopatrzenie, kurierzy itp .) wjeżdżają z ul. Podrzecznej w ul. Asza "pod prąd" powodując zagrożenie za mieszkańców, pieszych i wyjeżdżających z ul Zamenhoffda. Czy obecna "władza" już straciła resztki przyzwoitości? Powinniście się wstydzić za swoją nieudolność!!! Panowie Boczkaja i Wdowiak potrafią się lansować pioseneczkami zamiast zabrać się do roboty i przypilnować "sztandarowej" inwestycji - mauzolem na Placu Wolności- by przynajmniej sprawiać pozory, że interesują się problemami mieszkańców. Biorą na przeczekanie, jakoś to będzie?. Może się uda Dopóki nie dojdzie do tragedii i zginie dziecko pod kołami pojazdu jadącego "pod prąd" i na zakazie. Panie Prezydencie Burzyński ja mimo wszystko liczę na Pana.

 • rok temu | ocena +1 / -1

  #LGBTtoLudzie #GayLivesMatter

  Jeszcze raz napiszę: Należy walczyć, by osoby LGBT w Polsce posiadały imunitet, jaki mają np. posłowie. tak by byle policjant na ulicy niemógł zaaresztować osoby LGBT. To powinno być naszym celem, to trzeba wy móc na rządzących. Takie prawo nam się poprostu należy. #LGBTtoludzie Uważam dodatkowo, że osoby LGBT powinny być zwolnione z płacenia podatków, mieć darmowe loty na terenie UE, zniżkę 95% na I klasę PKP i nieodpłatne karnety do kin oraz teatrów. O możliwości przechodzenia na czerwonym świetle nawet nie wspominam, bo to naturalne. #LGBTtoLudzie

  • rok temu | ocena +4 / -4

   Peatz i Seminarzyści

   Przywileje prawie takie jak księży katolickich. Walcz jeszcze o zakup gruntów przez lgbt bonifikatą 99 % dostępną dotychczas jedynie watykańskiemu okupantowi.

 • rok temu | ocena +2 / -2

  Praciwnik

  Jakoś Miła i Krótka to są zamknięte już od paru dni

 • rok temu | ocena +8 / -8

  boczkiem, boczkiem

  Przeproście lepiej za zohydzenie i tak już ohydnego kutna obleśną betonową bryłą i wycięciem drzew. 35 mln zł, które moglibyście przeznaczyć na drogi, chodniki, mieszkania, zadzenie drzew i porządne posprzątanie tej brudnej zaśmieconej wiochy.