Reklama

Reklama

W Głogowcu będą modlić się w intencji Ojczyzny. Poseł zaprasza na mszę

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

W Głogowcu będą modlić się w intencji Ojczyzny. Poseł zaprasza na mszę - Zdjęcie główne

Poseł Tadeusz Woźniak zaprasza na mszę świętą w Głogowcu. Będą modlić się w intencji Ojczyzny i pokoju na świecie | foto archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Poseł Tadeusz Woźniak zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu kutnowskiego na uroczystą mszę świętą w intencji Ojczyzny i pokoju na świecie. Odbędzie się ona w najbliższą niedzielę, 20 listopada o godz. 12:00.

Reklama

- Wierni powiatu kutnowskiego postanowili w tym trudnym czasie powrócić do tradycji „Solidarności" z czasów stanu wojennego i modlić się do Pana Boga w intencji Ojczyzny dodając intencję pokoju światowego, w każdą trzecią niedzielę miesiąca w Sanktuarium Matki Bożej, Pani Ziemi Kutnowskiej w Głogowcu o godzinie 12:00 - informuje Janusz Kołodziejski, dyrektor biura poselskiego Tadeusza Woźniaka.

Uroczystości zostały wznowione po wybuchu i rozpoczęciu przez Rosję wojny na Ukrainie. Pierwsza msza w tych intencjach odbyła się 20 marca, a w najbliższą niedzielę wierni spotkają się po raz dziewiąty.

- Po nabożeństwie zapraszamy na kawę, herbatę oraz poczęstunek do sali parafialnej. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności w odpowiedzi na tę wiadomość lub pod numerem telefonu 518-75-44-88 do dnia 18.11.2022 r, ponieważ mamy w zwyczaju witać wszystkich przybyłych gości - dodaje Janusz Kołodziejski.

Na wspólną modlitwę przyjeżdżają liczni goście, w tym przedstawiciele sejmu i senatu, samorządowcy szczebla wojewódzkiego, powiatowego i gminnego, działacze związków zawodowych, partii politycznych i organizacji społecznych, przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji państwowych i samorządowych w tym szkół, OSP, poczty sztandarowe oraz wierni z wielu powiatów. 

Info: Biuro poselskie Tadeusza Woźniaka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy