Reklama

W Kutnie o Kutnie. Partia Razem zaprasza

Opublikowano:
Autor:

W Kutnie o Kutnie. Partia Razem zaprasza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Lewicowa partia Razem organizuje w naszym mieście spotkanie, na które zaprasza wszystkich mieszkańców Kutna. To ich druga taka inicjatywa w Mieście Róż.

Spotkanie odbędzie 21 kwietnia o godz. 16 w dużej sali konferencyjnej Domu Nauczyciela przy ul. Długosza 9.

- Jako łódzki okręg partii Razem serdecznie zapraszamy na spotkanie otwarte organizowane w Kutnie. Organizowane przez nas spotkania charakteryzują się dialogiem z lokalną społecznością. To Państwo wiecie co jest dla Was najlepsze! - zachęca Michał Rachalewski, rzecznik prasowy Razem Łódź.

Zaznacza, że partii Razem zależy, aby głos mieszkańców był godnie reprezentowany w trakcie zbliżających się wyborów samorządowych.

- Porozmawiamy o możliwościach zmiany Kutna i stosownych narzędziach, aby to uczynić. Spotkanie otwarte to także szansa na podpisanie deklaracji członkowskiej lub deklaracji sympatyka. To także szansa, aby po prostu się poznać i jako Razem służyć lokalnej społeczności. Chcemy walczyć o to aby samorząd był miejscem, w którym nie barwy partyjne odgrywają najważniejszą rolę ale zorganizowane grupy społecznikowskie. – informuje M. Rachalewski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE