Reklama

Reklama

W Kutnie pojawi się nowy sklep. To międzynawowa sieć

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-pixabay.com

W Kutnie pojawi się nowy sklep. To międzynawowa sieć - Zdjęcie główne

W Kutnie pojawi się nowy sklep spod międzynarodowego szyldu | foto poglądowe-pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wkrótce w Kutnie pojawi się nowy sklep, o czym informuje facebookowym profil Invest in Kutno. Markę, która wkrótce pojawi się w naszym mieście, możemy spotkać nie tylko w Polsce, lecz także w w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Luksemburgu, czy Austrii.

Reklama

Facebookowy profil Invest In Kutno podał, że wkraczająca do naszego miasta sieć sklepów Action poszukuje zastępcy kierownika sklepu. Póki co nie podano terminu otwarcia punktu w naszym mieście.

Sieć Action – jak sama o sobie pisze - to szybko rozwijający się międzynarodowy dyskont z produktami niespożywczymi, w którym zatrudnionych jest już 55 000 pracowników w ponad 1700 sklepach w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Luksemburgu, Austrii, a teraz również w Polsce.

- Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu Action. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju Action i doświadczeniach naszych klientów – podaje sieć.

W asortymencie sklepów Action znajdziemy artykuły dla zwierząt, artykuły do higieny osobistej, dekoracje, artykuły biurowe i całą masę innych przedmiotów przydatnych w codziennym życiu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy