Reklama

W niedzielę Smerfy zagrają dwa razy

Opublikowano:
Autor:

W niedzielę Smerfy zagrają dwa razy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ze względu na bardzo duże zainteresowanie przedstawieniem „Smerfy w przedszkolu” Teatru „Truskawkowi Rodzice” spektakl odbędzie się dwukrotnie. Pierwszy o godz. 10:30, drugi o godz. 12:00. Wejście na przedstawienie możliwe będzie jedynie za okazaniem bezpłatnego biletu wstępu. Bilety można odbierać już dziś od godz. 8:00 do 20:00 u pracownika ochrony Kutnowskiego Domu Kultury. Liczba miejsc ograniczona.

Przypomnijmy, że występ odbędzie się 15 kwietnia w Kutnowskim Domu Kultury. Wejście na przedstawienie jest bezpłatne.

Wszystkie Smerfy i Smerfetki tego dnia wspierają charytatywną zbiórkę pieniędzy na rzecz Oliwii Urbańskiej, podopiecznej „Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą”.

Oliwia urodziła się w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi z wieloma wadami wrodzonymi. Rozpoznano u niej otwartą przepuklinę oponowo-rdzeniową odcinka lędźwiowego z porażeniem kończyn dolnych. W badaniu USG jamy brzusznej stwierdzono duży pęcherz moczowy z cechami pęcherza neurogennego. Ponadto rozpoznano prawą stopę płasko-koślawą, poszerzenie komór bocznych mózgu (tzw. wodogłowie).

Zgromadzone pieniądze pomogą w rehabilitacji oraz w zakupie sprzętu ortopedycznego i pokryciu kosztów turnusów rehabilitacyjnych. Koszt jednego turnusu to ok. 5200zł. Dzięki rehabilitacji i ortezom na nogach, Oliwia jest w stanie poruszać się samodzielnie. Na co dzień porusza się na wózku.

Po spektaklach zaplanowane są także inne atrakcje przeznaczone specjalnie dla najmłodszych widzów.

- Serdecznie zapraszamy dzieci, wraz z Rodzicami. Mile widziane stroje Smerfów - zachęcają organizatorzy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE