Reklama

W sobotę uroczyste otwarcie Centrum Seniora. Jakie będą atrakcje?

Opublikowano:
Autor:

W sobotę uroczyste otwarcie Centrum Seniora. Jakie będą atrakcje? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prezydent Miasta Kutna oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie zapraszają na uroczyste otwarcie "Centrum Seniora" przy ul. Wyszyńskiego 11 A, które odbędzie się 22 września o godz. 13:00. Tego dnia rozpoczynają się także Kutnowskie Dni Seniora.

Starsi mieszkańcy naszego miasta będą mieli nie lada rozrywkę. W programie m.in. recital Roberta Kudelskiego, występ kabaretu "Może się uda" SUTW w Kutnie, a także prezentacja oferty dla seniorów.

Przypomnijmy że rozbudowa Kompleksu Terapeutyczno-Integracyjnego „Wspólny Dom" o dodatkowe skrzydło o powierzchni około 500 mkw. pozwoliła na rozszerzenie oferty usług świadczonych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie. Zadania, które będą realizowane przez Dzienny Dom Pomocy Społecznej – Centrum Seniora to zapewnienie posiłku tym mieszkańcom miasta, którzy własnym staraniem nie mogą go sobie zapewnić oraz świadczenie usług opiekuńczych osobom, które ze względu na wiek, chorobę lub niepełnosprawność wymagają częściowej opieki i pomocy w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życiowych. Dodatkowo w DDPS – Centrum Seniora będą prowadzone usługi integracyjno-kulturalne skierowane do mieszkańców miasta w wieku senioralnym.

Wykonawcą zadania jest firma Z.U.H. FUREX Zbigniew Furmański. Koszt zadania wyniósł ok. 2 mln zł. Projekt pt. "Poprawa stanu infrastruktury społecznej Miasta Kutno - Centrum Seniora" został zrealizowany przy wsparciu środków unijnych w wysokości ok. 1,4 mln zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE