W środę inauguracja przy Kościuszki!

W środę inauguracja przy Kościuszki! - Zdjęcie główne

Wydarzenia W środę o 17:00 w Kutnie piłkarze MKS rozegrają swój pierwszy trzecioligowy mecz przed własną publicznością.Rywalem drużyny Pawła Ślęzaka będzie GLKS Nadarzyn.KILKA SŁÓW O RYWALUPrzedtrzecią kolejką zespół z Nadarzyna z zerowym dorobkiem punktowymzajmuje 14. miejsce w tabeli. W ostatnich dwóch spotkaniach piłkarzeprowadzeni przez Dariusza Zwolińskiego ponieśli dwie porażki (1-3 zKarczewem i 2-3 ze Świtem) i zapewne w środę będą chcieli zdobyćpierwsze punkty w trzeciej lidze.

BĘDZIE PIŁKARSKIE ŚWIĘTO?
Poprzedniesezony pokazały, że inauguracje w Kutnie zawsze kończą się wysokimzwycięstwem "Miejskich" i przynoszą wiele emocji. Przypomnijmy, iż roktemu na meczu inauguracyjnym IV ligi w Kutnie, MKS przy ponadtysięcznej publiczności rozbił MKP Zgierz aż 9:0. Miejmy nadzieję, żejutro piłkarze oraz kibice staną na wysokości zadania i będziemyświadkami piłkarskiego święta!

MKS MUSI WYGRAĆ
Wsobotę nasi piłkarze przegrali na wyjeździe z Mazurem Karczew 1:2, alepokazali, że potrafią grać w piłkę. Drużyna Pawła Ślęzaka szczególnie wdrugiej połowie miała znaczną przewagę i gdyby nie przerwanie meczu zpowodu nadchodzącej burzy, to kto wie jakim wynikiem zakończyłaby sięsobotnia potyczka. - W środę z Nadarzynem zagramy o trzy punkty i niema innej możliwości. Koniecznie musimy zrehabilitować się za sobotniąwpadkę - zapowiedział trener MKS, Paweł Ślęzak.

NOWE CENY BILETÓW
Na środowy mecz obowiązywać będą nowe bilety oraz karnety. Ceny i dokładniejsze informacje znajdziecie tutaj >> . W przerwie meczu rozlosowane zostaną szaliki klubowe.