Reklama

Reklama

W Święto Niepodległości ulicami Kutna przejdzie marsz. Co zaplanowali organizatorzy?

Opublikowano: śr, 27 paź 2021 12:37
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości w Kutnie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w I Marszu Niepodległościowym Nordic Walking. W planie 3-kilometrowa trasa i gorący poczęstunek.

Reklama

Zbiórka uczestników zaplanowana jest o godz. 13:00 na placu Piłsudskiego. Marsz rozpocznie się po zakończeniu uroczystości upamiętniających odzyskanie niepodległości. Meta znajduje się natomiast w Europejskim Centrum Małej Ligi Baseballowej, gdzie organizatorzy zadbają o gorący poczęstunek.

W marszu mogą wziąć udział wszyscy chętni, posiadający odpowiednie warunki zdrowotne do pokonania danego dystansu. Uczestnicy powinni posiadać własne kijki do Nordic Walking oraz strój sportowy przystosowany do panujących warunków atmosferycznych. 

Dokładna trasa marszu: 

Pl. marsz. Józefa Piłsudskiego – ul. Królewska – pl. Wolności – ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (przejście dla pieszych) – al. Jana Pawła II – ul. Oporowska (przejście dla pieszych) – ul. Tadeusza Kościuszki (przejścia dla pieszych przy ul. Stanisława Staszica, Olimpijskiej i Szpitalnej) – al. Małej Ligi (przez bramę) – Europejskie Centrum Małej Ligi Baseballowej.

Szczegółowy program oraz trasa zawarte są w regulaminie imprezy na stronie internetowej MOSiR Kutno.

W galerii znajdziecie plakat promujący wydarzenie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE