Reklama

W tym roku nie będzie Odysei Historycznej! "Powodem są pieniądze"

Opublikowano:
Autor:

W tym roku nie będzie Odysei Historycznej! "Powodem są pieniądze" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mamy bardzo smutne wieści dla wszystkich fanów kutnowskiej Odysei Historycznej. Jak przed chwilą w mediach społecznościowych poinformował Rafał Ambroziak, jeden z organizatorów, w tym roku impreza niestety się nie odbędzie. Jakie dokładnie są powody? Poniżej cały wpis R. Ambroziaka.

Nie sądziłem, że kiedykolwiek taki wpis pojawi się na tej stronie, ale niestety … Z ogromnym żalem informujemy, że planowana na lipiec Odyseja Historyczna zostaje odwołana. Powodem, jak pewnie się domyślacie są pieniądze - brak wystarczających środków, aby stworzyć coś, do czego przyzwyczajaliśmy Was przez te dziewięć ostatnich lat naszej działalności. Nie wyobrażamy sobie Odysei bez pojazdów pancernych, inscenizacji, pokazów czy fajnych koncertów. Analizowaliśmy nasz budżet na wszystkie sposoby, ograniczając wydatki do minimum, ale i tak zostajemy „pod kreską”.

Chcieliśmy, aby X Odyseja była co najmniej na takim poziomie jak pozostałe edycje. Jednak z uwagi na ograniczone środki, mimo wsparcia urzędów i instytucji oraz właścicieli dworku w Malinie, nie jesteśmy w stanie zrealizować większej części planu. Nie chcemy by X edycja była ledwie wspomnieniem tego, co działo się w poprzednich latach.

Dlatego podjęliśmy tę trudną dla nas decyzję mając nadzieję, że w przyszłym roku wszystko uda się idealnie.

Wszystkich przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zdajemy sobie sprawę, że „zamieszaliśmy” w Waszych planach i harmonogramach, ale prosimy o zrozumienie.

Pozdrawiam w imieniu całego Stowarzyszenia Historycznego Pułk 37

Rafał Ambroziak

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE