Reklama

W weekend policja skontroluje piratów drogowych z pokładu śmigłowca

Opublikowano:
Autor:

W weekend policja skontroluje piratów drogowych z pokładu śmigłowca - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gdy w jednych województwach ferie się kończą, w innych się rozpoczynają. Wiąże się to ze wzmożonym ruchem na drogach, w tym również na autostradach. Wówczas nie brak kierowców, których pośpiech zwycięża nad zdrowym rozsądkiem i przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa. Na przeciw temu wychodzą funkcjonariusze policji, którzy patrole przeprowadzą za pomocą śmigłowca.

Policjanci aby skutecznie eliminować piratów drogowych i chronić przed nimi wszystkich innych podróżnych i pieszych przeprowadzają akcje z ziemi i powietrza. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę (10 i 11 lutego) główne szklaki komunikacyjne biegnące przez teren województwa łódzkiego monitorowane będą z pokładu policyjnego śmigłowca wyposażonego w kamerę.

- Sygnał z kamer przekazany będzie do policjantów w radiowozach rozlokowanych w różnych newralgicznych punktach gdzie funkcjonariusze zatrzymywać będą kierowców, którzy popełnili wykroczenie - czytamy na stronie KWP Łódź.

Cała akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa i ukaranie kierowców, którzy łamią przepisy stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE