Reklama

W Żychlinie grasuje piroman?!

Opublikowano:
Autor:

W Żychlinie grasuje piroman?! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Coraz większy niepokój wzbudzają pożary, do jakich dochodzi w ostatnich dniach na terenie Żychlina. Strażacy przypuszczają, że to nie przypadek, a najprawdopodobniej sprawka podpalacza! Ofiarą piromana padają póki co śmietniki i to nawet na cmentarzu (!), lecz mieszkańcy obawiają się, że może posunąć się jeszcze dalej.Strażacy z OSP Żychlin mają w ostatnim czasie ręce pełne roboty. Tylko w ciągu ostatnich kilku tygodni w mieście nad Słudwią doszło do kilku niepokojących pożarów. Najczęściej w ogniu stają śmietniki, ostatnio nawet te mieszczące się na cmentarzu! Straż nie wyklucza, że za pożarami najprawdopodobniej stoi podpalacz.

– Rzeczywiście, co jakiś czas odnotowujemy pożary śmietników na terenie gminy Żychlin i gmin ościennych. Ostatnie dwa miały miejsce w sobotę na cmentarzu w Żychlinie, wcześniej w tym samym miejscu 22 października. Najprawdopodobniej przyczyną pożarów było podpalenie – informuje oficer prasowy PSP w Kutnie, kpt. Zdzisław Pęgowski.

Żychlinianie nie kryją swojego niepokoju. Jak mówią, to już kolejny raz, kiedy piroman grasuje w mieście.

– Regularnie co jakiś pojawia się jakiś szaleniec. Bo jak takiego kogoś inaczej nazwać? – denerwuje się pani Grażyna, mieszkanka Żychlina. – Póki co podpala śmietniki i nieużytki, ale kto wie, co mu jeszcze strzeli do głowy? Może weźmie się za podpalanie samochodów, albo – co gorsza – domów i gospodarstw? Mam nadzieję, że ktoś się za nich weźmie – martwi się kobieta.

Faktycznie podobne serie miały miejsce w ostatnich latach kilkukrotnie. Wówczas również w ogniu stawały osiedlowe śmietniki, a także nieużytki, lecz sprawca z reguły był nieuchwytny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE