Reklama

W Żychlinie spłonęło mieszkanie. Mężczyzna w środku nie przeżył

Opublikowano:
Autor:

W Żychlinie spłonęło mieszkanie. Mężczyzna w środku nie przeżył - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tragiczny finał miał dzisiejszy pożar. Przed godz. 3 w nocy w jednym z budynków wielorodzinnych przy ul. Jana Pawła II doszło do zaprószenia ognia - najprawdopodobniej od nieugaszonego papierosa. Dwie jednostki straży pożarnej walczyły z żywiołem i mimo sprawnie przeprowadzonej akcji, przebywającego w pomieszczeniu mężczyzny nie udało się uratować.

Śmierć w pożarze poniósł około 48-letni mieszkaniec Żychlina, którego zgon stwierdzono tej feralnej nocy. Mimo starań i przeprowadzenia pierwszej pomocy mężczyzna zmarł. Jak informuje nas dyżurny KP PSP w Kutnie - zespół ratownictwa medycznego, który przybył na miejsce po strażakach nie podejmował medycznych czynności ratunkowych ze względu na stan, w jakim znajdował się żychlinianin.

Zgłoszenie o pożarze straż otrzymała o godz. 2:56. Na miejsce wysłano 1 zastęp z JRG Kutno oraz 2 z OSP Żychlin. Działania prowadzone na miejscu trwały 2 godz.

- Przyczyną było zaprószenie ognia przez osobę dorosłą. Straty oszacowano na około 20 tys., spaleniu uległo tylko jedno pomieszczenie. Pożar zlokalizowany został na 1 piętrze budynku wielorodzinnego. Mężczyzna został przekazany w ręce ZRM, jednak odstąpiono od czynności ratunkowych ze względu na stan 48-latka - - informuje dyżurny KP PSP w Kutnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE