Reklama

WAKACYJNA WYCIECZKA do LONDYNU. Harry Potter Warner Bros. Studio

Opublikowano:
Autor:

WAKACYJNA WYCIECZKA do LONDYNU. Harry Potter Warner Bros. Studio - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szkoła Języków Obcych ‘Best’ zaprasza na wyjątkową wycieczkę do Londynu podczas której zwiedzimy najważniejsze zabytki Londynu oraz odwiedzimy magiczne miejsca związane z Harrym Potterem.

Wyruszamy samolotem 8 lipca 2019r. i zostaniemy w Londynie przez 5 dni.

W planie między innymi: Pałac Buckingham i zmiana warty, Park St.James’s, Houses of Parliament i Big Ben, 10 Downing Street (siedziba premiera), China Town, Soho, Picadilly Circus, Tower of London, Tower Bridge, Muzeum figur woskowych Madame Tussaud, Canary Wharf, rejs statkiem po Tamizie, Królewskie Obserwatorium Astronomiczne w Greenwich (południk ‘0’), słynne muzea: National History Museum, Science Museum, British Museum i wyprawa do magicznego świata Harrego Pottera – Warner Bross Film Studio, gdzie kręcone były filmy o małym czarodzieju. Spróbujemy także przedostać się do słynnego pociągu odjeżdżającego do Hogwartu z peronu 9 i ¾ na dworcu King’s Cross i obejrzymy most Millenium, który w książce został zniszczony, ale to na szczęście tylko fikcja.

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, a do tego ćwiczenia językowe. Zapraszamy młodzież od lat 14-tu i starszą. Oferujemy konkurencyjną cenę wyjazdu. Liczba miejsc ograniczona.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Szczegółowe informacje i zapisy p. Ewa Głogoza, tel. 605745388, Prywatna Szkoła Języków Obcych ‘Best” Kutno, ul. 29 listopada 20.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE