Reklama

Wandale zniszczyli klatki schodowe. TBS szuka sprawców

Opublikowano:
Autor:

Wandale zniszczyli klatki schodowe. TBS szuka sprawców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wygląda na to, że wybryk chuliganów na ulicy Wojska Polskiego nie ujdzie im na sucho. Pisaliśmy o nim kilka dni temu, kiedy mieszkańcy zauważyli dzieła lokalnych "artystów", namalowane na wejściach do klatek schodowych w jednym z bloków. Zarządca bloku nie docenił jednak ich inwencji twórczej - mało tego, postanowił jak najszybciej pozbyć się kolorowych malunków i znaleźć ich autorów. Bynajmniej nie chodzi mu o podziękowanie za urozmaicenie wyglądu bloku.

Jeżeli pomysłowi malarze byli przekonani, że ich wybryk ujdzie płazem, to mocno się pomylili. Towarzystwo Budownictwa Społecznego dotarło bowiem do nagrania z monitoringu, na którym widać kilka zakapturzonych osób w trakcie "pracy artystycznej". Prezes TBS Jacek Urbaniak jest w trakcie pozyskiwania pozostałych nagrań, które pozwolą na niemal pewną identyfikację sprawców. Nie bez znaczenia wydaje się również fakt, że chuligańskim wybrykiem z Wojska Polskiego zainteresowała się także policja. Jak zachowają się teraz wandale? Pokornie przyznają się do winy, czy nadal będą umywać ręce?

- Zwracam się do osób, które zdewastowały klatki schodowe, aby zgłosiły się do spółki w celu naprawienia wyrządzonej szkody. Będziemy wtedy skłonni pójść z nimi na ugodę, tym samym sprawcy poniosą mniejsze konsekwencje za swój wybryk - powiedział prezes J.Urbaniak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE