Reklama

Warsztaty profilaktyczne dla uczniów Gimnazjum nr 1

Opublikowano:
Autor:

Warsztaty profilaktyczne dla uczniów Gimnazjum nr 1 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 26 lutego i 12 marca 2013 w Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Kutnie odbyły się warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas pierwszych na temat: ,,Zdrowotne konsekwencje nadużywania substancji psychoaktywnych przez młodzież oraz bezpieczeństwo w sieci”.Spotkanie poprowadził specjalista Fundacji Pedagogium z Warszawy Leszek Roszczenko. Dzięki zajęciom uczniowie dowiedzieli się, jakie zagrożenia zdrowia, a nawet życia wiążą się z uzależnieniem od alkoholu, papierosów czy narkotyków.

- Pan Roszczenko opowiedział nam także, jak może się skończyć nadużywanie substancji psychoaktywnych. Wszyscy chętnie odpowiadali na pytania i brali udział w rozmowach. Pan Roszczenko uświadomił nam, że nie warto ulegać namowom kolegów i pokusie do zapalenia papierosa czy spożycia alkoholu. Myślę, że takie zajęcia są niezbędne dla uczniów, by mieli świadomość, że jeden krok w złą stronę może zmienić całą ich przyszłość - mówi Aleksandra Kłopotowska z kl. I B.

Zajęcia warsztatowe zostały sfinansowane przez Prezydenta Miasta Kutno przy współpracy Wydziału ds. Społecznych i Ewidencji Działalności Gospodarczej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE