Reklama

Wernisaż wystawy "Ptaki rzadkie i ginące"

Opublikowano:
Autor:

Wernisaż wystawy "Ptaki rzadkie i ginące" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W ramach Dni Ziemi 2016 KDK zaprasza 20 kwietnia o godz. 18 na otwarcie niesamowitej wystawy połączonej z koncertem Jazz na pTAK w wykonaniu zespołu TrioMania.Wystawa Ptak też Człowiek! 2016: Ptaki rzadkie i ginące.Ptaki.Tyle im zawdzięczamy: muzykę, spisane ich piórami dzieła mistrzów światowej poezji i literatury, pierwszą w Europie - Konstytucję 3 Maja i pierwszą na świecie - Konstytucję Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Także samoloty, ciepłe kołdry (uwaga - te wypełnione puchem edredonowym mogą kosztować ponad milion złotych), dobry nastrój podczas spaceru w parku oraz najdroższą w historii książkę, którą w 2010 roku sprzedano za ponad 10 milionów dolarów! Oczywiście, to tylko kilka punktów z nieskończenie długiej listy ptasich sensacji, zasług i dokonań.

Ptaki są z nami od zawsze. Właściwie to były tu na długo przed nami! Są w naszych miastach, parkach, ogrodach i domostwach. Obecne w naszych nazwiskach, tradycji, nauce, kulturze i marzeniach. Wiele z nich to nasi sąsiedzi z ulicy! Ale kiedy ostatnio je widzieliśmy?...

Od 20 kwietnia ptaki będą też obecne w Kutnowskim Domu Kultury.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE