Reklama

[WIDEO] Gwiazda The Voice z Kutna z kolejną piosenką. Podbije listy przebojów?

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Gwiazda The Voice z Kutna z kolejną piosenką. Podbije listy przebojów? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie kto inny, jak Damian Rybicki - kutnianin, który dał się poznać szerszej widowni dzięki udziałowi w programie muzycznym The Voice of Poland - wydał kolejny utwór.

Piosenka klimatem nieco różni się od jego pozostałych utworów.

- Piosenka rzeczywiście odstaje od pozostałych. Jest wręcz przeciwieństwem tego, co oryginalnie wypływało z mojej wrażliwości, a jednak mam w swojej głowie różne pomysły, które sprawdzam. Nie jestem artystą związanym muzycznie z jedną grupą ludzi, czy z wytwórnią. Ma to swój minus - nie dysponuje czasem, by móc całkowicie skupić się na budowaniu spójnej muzycznej wizji, choć liczę, że w jakimś stopniu ta ambicja będzie miała swoją realizację. Plus jest taki, że mogę bawić się słowem i dźwiękiem bez ograniczeń. Bardzo dużo się uczę pisząc piosenki, komponując je, aranżując, produkując w małym kącie na laptopie. Bo tak one powstają. Dlatego wystawiam je, poddając najważniejszej próbie. Mam nadzieję, że słuchacze, zarówno mniej, jak i bardziej wytrawni dostrzegą w tym zabawę i znajdą dla piosenki najlepsze dla niej miejsce. Człowiek o wielu twarzach - to łatka, jaką dostałem po zaledwie kilku występach w The Voice of Poland. Postanowiłem się przed nią nie bronić; być może wykluje się z niej w przyszłości coś ciekawego - komentuje Damian.

Posłuchajmy:

Przypomnijmy, że dwa lata temu Damian brał udział w popularnym programie The Voice of Poland, gdzie zaszedł bardzo wysoko. Niestety został pokonany w "Bitwach" przez Annę Karwan. Dwa razy także brał udział w eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji w 2016 i 2017 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE