Reklama

[WIDEO] #Hot16Challenge2 Pauliny Matysiak. "Myślisz, że jestem zgrabna...?"

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] #Hot16Challenge2 Pauliny Matysiak. "Myślisz, że jestem zgrabna...?" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie tylko samorządowcy, ale i nasi wybrańcy do sejmu ścierają się w wokalnych bojach w ramach akcji #Hot16Challenge2. Dziś swoją szesnastkę opublikowała posłanka Paulina Matysiak.

Paulina Matysiak, jak na polityka przystało, skupiła się na sprawach związanych z funkcjonowaniem państwa, a konkretniej - służby zdrowia właśnie.

- Zrobić wreszcie budżet, który ma na zdrowie 7 procent, niech się skończą na dyżurach długie, mordercze noce. W tym kierunku wszystkie moce, każda siła polityczna, niech to będzie wspólna sprawa, nasza przysięga publiczna. A jak wolisz o lewakach cedzić na majku pierdoły, puść se w domu "Kanikuły", bierz tornister i do szkoły - rymuje posłanka Lewicy.

Pierwsza odsłona #hot16challenge miała miejsce sześć lat temu, a zapoczątkował ją warszawski raper Solar. W tym roku akcja przybrała formę pomocy dla szpitali w walce z pandemią koronawirusa.

Akcja początkowo była prowadzona wyłącznie wśród raperów, jednak z czasem zaangażowało się w nią coraz więcej osób. W "beefie z koronwirusem" uczestniczą np. politycy czy artyści reprezentujący zgoła inne gatunki niż rap. Doskonałym przykładem tego jest m.in prezydent Andrzej Duda, który "nawija" o tajemniczym ostrym cieniu mgły. Do tej pory udało się zebrać ponad 3,2 mln złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE